Reference

Stanislava, 60 let

FI koktejl jsem začala užívat spíše ze zvědavosti (pochvalovala si jej moje dcera), nešlo mi primárně o redukci hmotnosti. Užívám jej jako zpestření svého jídelníčku. Díky němu se mi zlepšilo trávení a vyprazdňování, cítím se „lehčeji“. Mám ráda vanilkovou příchuť, přimíchávám si jej do jogurtu. Cena produktu je sice vyšší, ale pozitiva, která mi to přináší, vyšší cenu produktu vyváží.

Jana, 56 let

Měl se ženit syn, což u 3 dospělých dětí je úspěch, že aspoň někdo začal… Měla jsem 77 kg při výšce 162 cm a chtěla jsem mít pěkné šaty o vizáž, protože jsem ho přece měla vést k oltáři…, a co teď….

Měla jsem motivaci začít čím a jak začít. V práci jsem viděla, jak zhubla paní ředitelka a povedlo se mi s ní zhubnout od ledna do srpna 12 kg, sama sobě se na svatebních se na svatebních fotkách líbím. Jenže! Léto na krku, párty, oslavy…. a hlavně chuť na sladké…. a kila byla zpět.

Nechci držet dietu celý život… Řekla jsem si, že to sama nezvládnu, chce to být pod kontrolou s nastaveným jídelníčkem na míru. Začala jsem jednat. A vloni v létě (2017) jsem narazila na inzerát výživové poradkyně v Náchodě. To byla „indicie“ začít. Smluvila jsem si schůzku. Hned na začátku jsem si řekla, co bych si přála a co nechci a můj příběh se svatbou.

Byla jsem asi trochu víc rázná, protože jsem prohlásila, že zaručeně nechci koktejly a drastické diety, a že to chci dostat pod kontrolu jídlem, tedy nastavením jídel na moji práci, věk, aktivity, třebaže to bude trvat déle, ale trvale….

A tak se i stalo. Nastavený jídelníček na týden, přešla chuť na sladké. Ze začátku jsem se vyloženě držela jídelního plánu přes týden, horší byly víkendy, jedla jsem dle rodiny. Naštěstí byly pravidelné kontroly, ale úspěšné! Za dveřmi ale Vánoce…

Říkala jsem si, co bude po Vánocích (návštěvy, hodně jídla) – ušlo to. Hurá!

Teprve před Vánoci mi paní Sedlářová prozradila, že má i koktejly a dostala jsem jednu porci dárkem.

Teď je začátek května 2018 a já jsem spokojená, sice žádný drastický úbytek se nekoná (ze 77,5 kg mám 70,5 kg) – jde to pomalu, ale doufám, že neustále a trvale. A i když víkendy mám většinou „naruby“ nic se neděje a zmrzlina se do toho také vejde J

Moc děkuji a ať je dost spokojených zákaznic.