Jídelníček na míru

JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Jídelníček na míru je sestavován na základě Vašeho původního jídelníčku. Při jeho sestavování vycházím z Vámi dodaných podkladů, kdy si po dobu 7 dní zapisujete, co jste jedli, pili a kolik toho bylo vč. Vaší pohybové aktivity.

Váš nový jídelníček bude obsahovat takové gramáže Vašich jídel, abyste dosáhli svých cílů. Jednotlivé gramáže jsou šité na míru konkrétní osobě. Obsahem jídelníčku jsou i „náhradní“ potraviny pro sestavení vlastního jídelníčku při zachování požadovaného denního příjmu.

Jídelníček obsahuje Vaše cíle, údaje z diagnostiky složení těla, obecné zásady stravování vč. pitného režimu a individuální doporučení s ohledem na stravovací preference, zdravotní omezení, pracovní režim apod. Doporučení pro pohybovou aktivitu a vhodnou tepovou frekvenci pro spalování tuků.

Jídelníček na míru neobsahuje vzdělávací materiály. S ohledem na nízký počet konzultací se obvykle nerealizuje asistovaný nákup. Vzhledem k níže uvedeným informacím ani není žádaný.

Pro koho je jídelníček na míru vhodný:

  • pro toho, kdo se již ve zdravém životním stylu orientuje, ví, jak s jednotlivými makroživinami pracovat
  • na základě výše uvedeného tedy nepotřebuje takovou podporu/kontrolu, ví, že dokáže naplnit svůj cíl s minimální podporou
  • pro toho, kdo potřebuje redukovat do cca 5 kg (uvedený počet kg je orientační), jí víceméně zdravě, ale přesto se mu nedaří zhubnout. Např. v okamžiku, kdy je třeba shodit 2, 3 kg a nejde to.
  • i pro toho, kdo chce zredukovat hmotnost o více kg, omezený počet konzultací a diagnostik může nahradit kontrolní jednorázovou (ale dle potřeb opakující se) diagnostikou složení těla – viz Ceník